Konut Paket Sigortası

Konut sigortası evinizin olası badireleri çok küçük meblağlar karşılığında atlatmasını sağlayan bir güvence sistemidir. Herhangi bir tehlike anında, konutunuzda meydana gelebilecek hasarlardan cebinizden harcama yapmadan kurtulmanıza olanak sağlar. Bu hizmetlerin dışında poliçeniz kapsamında acil durumlarda destek alabilir, otel rezervasyonu, kiralık araç, tatil öncesi hizmetlerinden de faydalanarak, sigortanızdan bir kaza ya da afet durumu dışında da faydalanabilirsiniz.

Konut sigortası ne işe yarar sorunuzu şu şekilde özetleyebiliriz: ufak aksiliklerde de bu sistem imdadınıza yetişir. Su ve elektrik tesisatlarında meydana gelebilecek aksilikler, çilingir ve camlarınızda meydana gelebilecek problemler de sigortanız kapsamında sorun olmaktan çıkar.

· Konut sigortası yaptırırken bina teminatı yüksek önem taşır. Sigorta poliçenizde konutunuzun inşa bedeli yer almalıdır. Bu bedel konutunuzun yapı birim maliyeti, kullanılan parke, kapı, mutfak dolapları gibi detayların fiyatı gibi değişkenlere bağlı olarak hesaplanır.

· Sigorta poliçenize dahil edeceğiniz eşya teminatını da hesaplarken antikalardan kıyafetlerinize bütün eşyalarınızı hesaba katmanız hasarınızın %100 karşılanmasında yüksek önem taşır.

· Poliçe süresince hasar gidermek için sigortanızdan faydalanma ihtiyacı duymadıysanız, poliçe yenilenmesi sırasında indirimlerden faydalanabilirsiniz.

 

Konut Sigortası Neleri Kapsar?

Konut sigortaları uygun fiyatlı seçeneklerle geniş kapsamlı sigorta poliçeleri sunar.

Konut sigortası teminatları ile başınıza gelebilecek her türlü aksiliği sizden önce düşünerek önlemini alır, yangın ya da yıldırım çarpması gibi durumlarda meydana gelebilecek hasarları karşılar.

Evinize hırsız girmesi veya kapkaç gibi konut dışında başınıza gelebilecek durumlarda da Konut Sigorta kapsamında yer alır.

Konut Sigortası elektronik eşya konusunda da yanınızda! Evinizde yer alan her tür elektronik cihaz, kaza durumunda Konut Sigortası güvencesi altındadır. Televizyondan ses sistemine, laptop bilgisayardan tablete bütün teknolojik ürünlerinizde meydana gelecek hasarlar cebinizden harcama yapmadan karşılanır.

Kısmi hasar teminatı poliçeniz kapsamında bir hasarın giderilmesinin ardından ortaya çıkabilecek uyumsuzlukların giderilmesini güvence altına alınır.

Binaya bağlı taşınmazlarda meydana gelebilecek arıza ya da hasarlar poliçeniz kapsamında karşılanır.

Sel ya da su baskını gibi durumları da sizden önce düşünen Konut Sigortanız, hasarı karşılamakla kalmaz, otel rezervasyonundan konaklama masraflarına yanınızda olur.

Küresel ısınma sebebiyle değişen iklim olayları yüzünden hasar gören konut sayısı her geçen yıl artmaktadır. Konut Sigortanız, fırtına durumunda oluşabilecek bütün hasarlarınızı karşılayıp acil durum hizmetlerinden faydalanmanızı sağlar.

Deprem durumunda da eviniz Konut Sigortanızın güvencesinde. Toprak çökmesi sonucunda binada meydana gelebilecek hasarlar poliçe kapsamında karşılanır. Ev hasar nedeniyle tahliye edilirse meydana gelecek kira kaybı ya da konaklama masrafı karşılanır.

Grev, lokavt ya da diğer halk hareketleri sırasında konutunuzda oluşabilecek tahribatlar sigortanız dahilinde ücretsiz giderilir. Evinizde hava, deniz ya da kara taşıtlarının çarpması ciddi hasara neden olabilir. Konut Sigortanız, bu gibi durumlarda oluşabilecek bütün tahribatları giderir.

Evinizde ısınma için kullandığınız cihazların yanlış bağlanması sonucu meydana gelebilecek is lekesi gibi durumların giderilmesi sigortaya dahildir.

Evinizde terörist eylemler sonucu oluşabilecek problemler ücretsiz olarak giderilir. Büyük bir hasar sonucunda konutunuzun kullanılamayacak duruma gelmesi durumunda enkazın temizlenmesi ve ikamet değişikliği gibi masraflar poliçeniz kapsamında karşılanır.

Evin dışında başınıza gelebilecek aksiliklerde de Konut Sigortanız yanınızda yer alır. Poliçenize ferdi kaza sigortası da dahildir.

Jeneratör, havuz ekipmanı gibi materyallerde meydana gelebilecek hasarların karşılanmasında, işverenseniz size iş sözleşmesi ile bağlı çalışanlarınızın tazminat talep etmeleri durumunda, sigorta kapsamındaki bireylerin sorumluluğundaki evcil hayvanların yol açabileceği zararların tazmininde ve mini elektrik onarımına ihtiyaç duyduğunuzda tam size göre özel bir konut sigortası teklifimiz olacaktır.

Kapıda kalmanız durumunda da imdadınıza Konut Sigortanız yetişir. Çilingir masrafları da sigortanız kapsamında karşılanır.

Hakan ABAYGİL Sigorta Acenteliği Hizmetleri Limited Şirketi internet sitesi üzerinden veya acentemiz 0-555-197 52 50 no’lu telefon üzerinden teklif alabilirsiniz.

Image

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır Abaygil Sigorta