Hakkımızda

Hakan Abaygil Sigorta Acenteliği Hizmetleri Ltd Şti olarak; sektördeki 25 yıllık tecrübemizle işimizin merkezine müşterimizi koruma kavramını koyarak “HAYATA GÜVENLE BAK” sloganı ile yolumuza devam ediyoruz.

Tüm çalışma arkadaşlarımız ve mesleki tecrübemizle tek ve ortak bir hedefe ilerliyoruz; Sizleri olası risklere karşı korumaya yardımcı olmak. Risk oluştuktan sonra ise sizlerle birlikte çözüm üretmek. Çözüm ortağınız olmak.
 
Hakan Abaygil Sigorta olarak; Güven kazanmaya değer veririz, Büyük düşünürüz, İşimize sahip çıkarız. Bu nedenle Önce Müşteri düsturuyla Sadelik ve Basitlikten yana olarak, Yaratıcı ve Sonuç Odaklı çözümlerle yanınızdayız. Bunun cesaret istediğini biliyoruz ve Kolay vazgeçmeyiz, Değişimi destekleriz, Deneyerek öğreniriz ve  Süreçlere dahil olur, sorumluluk alırız.

Hakan Abaygil Sigorta olarak; Fikirlerimiz farklı olsa da tek kararda birleşir, gerektiğinde kendi kritiğimizi yapar, Ön yargı taşımadan, Etik değerlere sahip çıkarak, Şeffaflıkla, İnsani değerlerden vazgeçmeden, Alçak gönüllülükle, Dürüstlükle, Cesaretle yanınızda olmaya devam ederiz.  

Image

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır Abaygil Sigorta